2-комнатная квартира посуточно в Ужгород. ул. Швабская, 42

Квартира посуточно ул. Швабская, 42, Ужгород234
Квартира посуточно ул. Швабская, 42, Ужгород234

квартира в центре

Ужгород, ул. Швабская, 42250.00 грн / сутки

Характеристика

Комнат: 2Спальных мест: 3

В квартире есть

с документамиЧай, кофе, сахарСтоянкаФенВанна/душСтиральная машинаПосудаМикроволновая печьХолодильникПостельное бельеУтюгТелевизор

2-х комнатная квартира в центральой части города. Рядом Собор, пицерия,кафе,супермаркет, ряд магазинов для шопинга.Ужгородский замок,ботанический сад находятся в 15 мин. ходьбы, вокзалы -2 км. Отчетные документы для командировочных выдаются.

Местоположение не определено

Свободно

Свободно до 12:00

Занято

Занято до 12:00

Люба (Гость)

квартира в центре

Не рекомендую. Квартира не відповідає опису. Забронювали для трьох дівчат за 300 грн. по вул. Швабській. Перетелефонували за 2 години до приїзду дізнатись чи нічого не змінилось, все залишилось по домовленості. Коли ми приїхали нам сказали, що з цієї квартири не з'їхали (сумніваємось,що вона взагалі існує) сказала щоб ми їхали на вул. Шумну,12 (також трьох місний за 300 грн.). Ми приїхали о 5 годині шукати щось інше було вже запізно. Все таки нам прийшлося заплатити 350 грн., тому що на 300 грн. по домовленості вона вже не була згідна, місця були тільки для 2 осіб, постільна білизна була мокра, тож прийшлося померзнути. P.S. Звісно в нас був запасний варіант але різні номери тел. належали одній і тій самій людині, при чому вона називалась під різними іменами Таня, Вікторія... пропонували різні квартири по вул. Швабській, Капушинській і т.д. а все таки завала номери по вул. Шумній......................

Кирилл (Гость)

квартира в центре

Договорился о брони квартиры за две недели, перезвонил за сутки напомнил (как договорились прежде). Когда приехал и позвонил хозяйка квартиры сказала, что свободного жилья нет и после не брала трубку! Не рекомендую связываться с этим человеком!!!

Анна (Гость)

квартира в центре

Квартира не соответствует описанию и фотографиям. Не советую.

Марія (Гость)

квартира в центре

не рекомендую.Вікторія не надійна людина.я звикла людям довіряти.Квартиру ми так і не побачили і іншу не запропонулала хоча ми бронювали.

Все города

# 947
Изменена: 05-01-2018