Удобства:
с документами
Чай, кофе, сахар
Стоянка
Фен
Ванна/душ
Посуда
Постельное белье
Кондиционер
Утюг
Горячая вода
Стиральная машина
Микроволновая печь
Холодильник
Телевизор
Интернет Wi-Fi
Хостел-гостиница в городе Ямполе Винницкой области, «Над Днестром», расположен в частном секторе. Поблизости находятся автовокзал, река Днестр, удобные подъездные пути. Номера сдаются посуточно, дети и животные располагаются бесплатно.
Отзывы:
Чтобы оставить отзыв ввойдите в свою учетную запись или зарегистрируйтесь
Гостиница в Ямполе
Приезжали с мамой отдихать в июле и очень понравилось. Где то в интернете нашли информацию, что климат в городе Ямполь из за его месторасположения аналогичен как в Алуште.Приехали,хозяин встречал на вокзале, минут 10 пешком от отеля.Отель такой как на фото и все заявленое на сайте отвечает действительности.Вначале ми готовили кушать сами, потом надоело и нам готовила хазяйка, очень хорошая женщина, видно что старается угодить.Очень красивая природа вокруг,купались в Днестре местние знают где есть места с чистой водой там вода как стекло.Отдихали в парке над Днестром.На местном базаре покупали недорогие фрукти,творог.Маме по здоровью надо пить козье молоко ми и его нашли,недалеко от парка пасутся козочки и ми договорились с их хазяйкой за смешную цену. Ездили в славноизвесную систем мистическую Бушу, оказивается по словам месних там есть дома депутатов,бизнесменов со всей Украини из за климата,природи и геопозитивних мест. Ми с мамой остались довольни отдихом,жалко только что мало
Ответить
Гостиница в Ямполе
Ми з чоловіком відпочивали в червні цього року в цьому готелі. Нас зустріли доброзичливі господарі, поселились в зручній комфортній кімнаті.Для відпочинку є всі умови, зручності. В будинку чисто, охайно.Навколо природа, все зелено і квітучо, садок,гойдалка,навіть є ліжко в садку де ми лежали і балдюкали.Годували добре,смачно,порції великі,помітно,що господиня дуже старається і щира до людей.Нам дозволили їсти досхочу ягоди і фрукти,що ростуть на ділянці.Вечорами ми сиділи на балконі на 2 поверсі і там вечеряли бо є стіл,стільці і саме головне краєвид. Сам готель знаходиться в зручному місці 5 хвилин пішки і ми на річці Дністер або в центрі міста.рекомендую прогулятися шикарним незайманим парком на березі річки.Загалом позитивних вражень дуже багато як від умов відпочинку,господарів так і від міста. Ще ми їздили у Бушу,були у Гайдамацькому ярі,до водоспаду у селі,на підкову. Час пролетів як один день нам не хотілося їхати. Плануємо ще приїхати сюди до цих господарів вже з дітьми і з друзями
Ответить
Гостиница в Ямполе
19-20 червня 2016р. зупинились у чудовому приватному пансіоні "Над Дністром" (вул. Молодіжна, 16), майже навпроти Храму. Величезний будинок з багатьма кімнатами на першому і другому поверсі. На першому - 2 кімнати, 5 спальних місць, на другому - три кімнати, як мінімум 10 (двоспальні дивани рахую за 1 спальне місце).Ще великий зал на першому поверсі, розкішна тераса на другому і кілька альтанок у дворі. Дві кімнати зі зручностями. Гаряча вода постійно. Телевізори і wi-fi. Всюди чисто, охайно, просторо, зелено. Надзичайно, просто неймовірно доброзичливі господарі, дай Бог їм здоров"я! Вечеря і сніданок були ну дуже щедрими (величезні порції смачної домашньої кухні)! І все це за помірну ціну. Залишилось дуже приємне враження від сервісу і спілкування! Найкращі рекомендації.
Ответить
* При звонке скажите, пожалуйста, что Вы с сайта Orendar.com
Количество бронирований:
Уровень доверия
15 %